Meka

Ambalaj

Meka Ambalaj, ambalaj ve vakum makinaları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden " MEKA Ambalaj Makinaları İmalat Sanayi " bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Meka Ambalaj olarak; Günümüz bilgi çağında firma ile müşteri arasındaki bilgi akışını artırmak, teknolojik gelişmeleri hedefimiz olan minimum maliyet, maksimum kazanç doğrultusunda müşteri ihtiyaç ve beklentilerini maksimum düzeyde karşılayacak toplam kalite seviyesini oluşturmak firmamızın politikasıdır.
Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. İmalatını yaptığımız ve ülkemizin dört bir yanına pazarladığımız ambalaj makinaları Tünnelli otomatik ambalaj makinası, tünelsiz ambalaj makinası, vakum paketleme makinası ve torba ağzı yapıştırma makinasından oluşmaktadır.

Product

Videos

L CUTTING MANUAL SHRINK MACHINE (BOX PACKAGING)